verarbeitetes Fischereierzeugnis

verarbeitetes Fischereierzeugnis
žuvininkystės gaminys statusas Aprobuotas sritis žuvų produktai apibrėžtis Chemiškai arba fiziškai apdorotas karščiu, rūkytas, sūdytas, džiovintas, marinuotas ir pan. žuvininkystės gaminys, gautas iš atšaldytų ar užšaldytų žuvų produktų, arba iš jo pagamintas gaminys. atitikmenys: angl. processed fishery product vok. verarbeitetes Fischereierzeugnis pranc. produit transformé de la pêche ryšiai: sinonimas – perdirbtas žuvininkystės produktas šaltinis 2004 m. balandžio 29 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (EB) Nr. 853/2004, nustatantis konkrečius gyvūninės kilmės maisto produktų higienos reikalavimus

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем написать реферат

Look at other dictionaries:

  • processed fishery product — žuvininkystės gaminys statusas Aprobuotas sritis žuvų produktai apibrėžtis Chemiškai arba fiziškai apdorotas karščiu, rūkytas, sūdytas, džiovintas, marinuotas ir pan. žuvininkystės gaminys, gautas iš atšaldytų ar užšaldytų žuvų produktų, arba iš… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • produit transformé de la pêche — žuvininkystės gaminys statusas Aprobuotas sritis žuvų produktai apibrėžtis Chemiškai arba fiziškai apdorotas karščiu, rūkytas, sūdytas, džiovintas, marinuotas ir pan. žuvininkystės gaminys, gautas iš atšaldytų ar užšaldytų žuvų produktų, arba iš… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • žuvininkystės gaminys — statusas Aprobuotas sritis žuvų produktai apibrėžtis Chemiškai arba fiziškai apdorotas karščiu, rūkytas, sūdytas, džiovintas, marinuotas ir pan. žuvininkystės gaminys, gautas iš atšaldytų ar užšaldytų žuvų produktų, arba iš jo pagamintas gaminys …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”